Kiire tarne

.

Suurim valik filamente Eestis

eSun ametlik esindaja

Tahad meilt küsida?

Helista: +372 555 108 11

Kirjuta: shop@3dpartner.eu

Sinu partner 3D maailmas

BuildTak 3D printimisalus

Tootekood: 10337

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab


Eesti laos: 34 (Eeldatav kohaletoimetamise aeg: 1-3 päeva)

4,90 €

Kiirülevaade

BuildTak lihtsalt toimib!

* Nõutud väljad

4,90 €

BuildTak 3D printimisalus

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

  • 3DPartner BuildTak 3D printimisalus

Detailid

BuildTak on õhuke spetsiaalne plastik, mis on mõeldud FDM (fused deposition modeling) tüüpi 3D printeritele tekitamaks siledat hästi nakkuvat aluspinda, millelt on detaile peale printimist väga lihtne eemaldada. Buildtak pakub mugavat asendust sellistele tüütutele lahendustele nagu teip, juukselakk, erinevad liimid jms.   BuildTak on tehtud kõrgekvaliteedilistest kuumuskindlatest materjalidest mis hoiavad detaili printimise ajal kindlalt aluse küljes, kuid samas lasevad peale jahtumist detaili väga lihtsalt eemaldada. BuildTak toimib edukalt nii ABS, PLA, HIPS, PET+, LayBrick, LayWood, TPE jpm materjalidega.  Seda on alusele lihtne paigaldada, ning sama lihtne hiljem vajadusel eemaldada. BuildTak on vastupidav mitmetele printimiskordadele ning ühtlasi toimib kaitsva kihina printeri printimisalusele. Patenteeritud koostidega kuumuskindel koostis on loodud töötama ka 3D printerile tavapärase maksimaalse aluse temperatuuriga(110-125C) Mõeldes ohutusele koosneb BuildTak ainult UL nimekirjas olevatest materjalidest.

Mis on BuildTak? BuildTak on ideaalne pind printimiseks FFF tüüpi 3D printeritele.  Usume, et see pakub igas mõttes konkurentsivõimelist eelist maalriteibile juukselakile jm sarnastele meetoditele. BuildTak toodetakse täpselt välja mõõdetud suurustes võimaldades enamus printeritele leida sobiva suurusega alus. Kui see ei õnnestu, on BuildTak-i lihtne lõigata printerile vajalikku mõõtu tellides mõõtmetelt järgmise suuruse. BuildTak alumine külg on kaetud liimiga võimaldamaks seda liimida otse printimisalusele. Ainus mida BuildTak nõuab, on täpselt õigele kõrgusele reguleeritud prindiala(ca 0.1mm ABS ja ca 0.2mmPLA).

Kuidas BuildTak alust paigaldada? Puhasta printeri prindialus mustusest, tolmust jm. Vajadusel lõika BuildTak oma printerile sobivasse suurusesse. Eemalda BuildTak tagaküljelt valge kattepaber ja aseta BuildTak oma printeri alusele alustades ühest servast ja liikudes edasi, samal ajal jälgides, et BuildTaki alla ei jääks õhumulle. Kindlasti kontrolli ja vajadusel kalibreeri uuesti oma aluse kaugus prindipeast. 

Mida jälgida BuildTak kasutamisel? Kui detailid ei taha BuildTak-i külge hästi nakkuda on ilmselt aluse ja prindipea vaheline kaugus liiga suur, kui detailid ei taha peale printimist lahti tulla, on kaugus ilmselt liiga väike. Kui vaja, siis detaili eemaldamiseks kasuta ainult ümara otsaga esemeid ja väldi alusele vagude/triipude vms tegemist. Kindlasti ei tohi detaili eemaldamiseks kasutada terava otsaga nuga vm sarnast eset. BuildTak puhastamiseks sobib piiritus. Kanged lahustid nagu atsetoon jmsei ole lubatud. Kõrguse kalibreerimisel on soovitav alustada pigem suuremast, (kasvõilasta mõnel esimesel detailil aluse küljest lahti tulla) liikudes tasapisi väiksema kõrguseni kuni detail nakkub hästi ja peale printimist eemaldub kergelt. Kui detail jäi aluse külge liiga hästi kinni on soovitatav aluse temperatuuri tõsta.

 

  

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

ESUN Premium Puu/PLA 1.75mm 0.5Kg

ESUN Premium Puu/PLA 1.75mm 0.5Kg

27,90 €
ESUN Premium PVA 1.75mm 0.5Kg

ESUN Premium PVA 1.75mm 0.5Kg

41,90 €
  

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.