Kiire tarne

.

Suurim valik filamente Eestis

eSun ametlik esindaja

Tahad meilt küsida?

Helista: +372 555 108 11

Kirjuta: shop@3dpartner.eu

Sinu partner 3D maailmas

Simplify3D 3D-printeri tarkvara

Tootekood: 10332

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab


Eesti laos: 4 (Eeldatav kohaletoimetamise aeg: 1-3 päeva)

189,00 €

Kiirülevaade

Simplify3D tarkvara

Simplify3D 3D-printeri tarkvara

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Rohkem vaateid

 • 3dpartner Simplify3D 3D printeri tarkvara
 • 3dpartner Simplify3D 3D printeri tarkvara
 • 3dpartner Simplify3D 3D printeri tarkvara

Detailid

KÕIK ÜHES 3D PRINTERI TARKVARA
Simplify3D tarkvara sisaldab endas kõike mida on vaja et kasutada ära kogu oma 3D printeri potentsiaal. Lae programmi oma digitaalne mudel, võta eelkonfigureeritud seaded ja tee oma printerile sobiv G-Gode fail sekunditega. Programmis saab vaadata ka animeeritud eelvaadet oma printimisprotsessist. Saad alustada printimist kindlusega, et see saab prinditud parima kvaliteedi ja seadetega mida su printer võimaldab. 

VÕRRELDAMATUD VÕIMALUSED
Simplify3D sisaldab palju lihtsalt kasutatavaid võimalusi, mis enamikes analoogsetes tarkvarades puuduvad :

  • Intelligentsed tugikonstruktsioonid – Simplify3D laseb sul valida kuhu ja kuidas detaili tuhikonstruktsioonid on paigutatud. Tugesid saab lisada ja eemaldada lihtsalt hiirega klikates vastavalt oma eelistustele. Hoia kokku aega, materjali ja optimiseeri oma detaili tugedega mida on hiljem lihtne eemaldada. Vajalik lisa, kui sooviks on printida keerukaid ja/või suuri objekte!
    
  • Läbi detaili muudetavad seaded – Määra erinevad seaded sama detaili erinevatele osadele. Näiteks 40% täidet detaili alumisele osale, samas 15% ülemisele. Samamoodi saab muuta prinditava kihi paksust, kiirust, temperatuuri ja kõikvõimalikke muid seadeid. Selle funktsiooniga on näiteks imelihtne ka kalibreerida oma printerit. Määra erinevad seaded erinevale kõrgusele ja saa hiljem valmis esemelt tagasiside kõige õigemate seadete kohta. Lihtne võimalus oma printeri peenhäälestuseks. 
  • Animeeritud eelvaade – Vaata, keri, pausi jne printimise animeeritud eelvaadet. Võimalik on vaadata kiht kihilt või ka joon joonelt. See võimaldab lihtsasti leida kohti mida peaks parendama enne kui alustate detaili reaalset printimist. 
  • Optimaalne printimine – Lisa erinevaid mudeleid ja lase tarkvaral jaotada need prindialale maksimeerides oma printeri võimekust. On võimalik ka määrata erinevad seaded erinevatele mudelitele. Näiteks printides korraga 3 erinevat eset saab need kõik printida erinevate seadetega. Selleks loodud spetsiaalne kalkulaator arvutab välja optimaalsed teekonnad et printida kõik soovitud detailid maksimaalse kvaliteedi ja kiirusega.  
  • Esteetiline välimus ja tugev konstruktsioon – See seade võimaldab detaili välisküljed printida 3 peene 0.1mm joonega, samas printides sisu 1 0.3mm joonega. Selle funktsiooni valimine võtab aega ainult hetke, aga suurte esemete puhul hoiab see kokku tunde printimisaega andes samas eseme välisküljele selle täpse ja detailse välimuse.
  • Vabalt valitavad kohad iga kihi alguseks – See uus funktsioon muudab tohutult prindikvaliteeti andes võimaluse liigutada iga järgmise kihi alguspunkti. Võimalik on valida 3 variandi vahel. 1) Jaotada kihtide alguspunktid täiesti suvaliselt ühtlustades nii kogu detaili välimust. 2) Optimiseeri alguspunktid kiireimaks printimiseks(mis tavaliselt jätab väikseima jälje üleminekukohale. 3) Määra 1 koht kõikide kihivahetuste jaoks. See võimaldab nihutada kihivahetuskoha valmis detaili nähtamatusse ossa. 


VAHETU ÜLEMINEK
Parim on see, et  Simplify3D tarkvara tuleb juba kalibreeritud seadetega su printerile. Täpne nimekiri ühilduvatest printeritest on leitav allolevalt lingilt.

Lisainformatsioon: http://www.simplify3d.com/

Detailne informatsioon: http://www.simplify3d.com/software/

Tehnilised iseärasused

  • Toode on elektrooniline ja emailitakse teile kohe peale meiepoolset makse kinnitamist. 
  • Toode töötab operatsioonisüsteemideda Windows, Mac OS X, ja Linux.

 

 • Nõuded arvutile: Intel Pentium 4 või uuem protsessor, 2GB või rohkem RAM. Windows XP
  või uuem, Mac OS X 10.6 või uuem, Ubuntu Linux 12.10 või uuem. OpenGL 2.0 toetav süsteem.

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.